Nowoczesne moduły ledowe firmy Samsung

Nowoczesne moduły ledowe firmy Samsung

Szukasz niewidocznego oświetlenia, które będzie działać bardzo długo, ale też zależy Ci na oszczędności? Chcesz podświetlić miejsca, w które nie zmieści się tradycyjna żarówka? Moduły led to nowoczesna i bezpieczna technologia, która swoje zastosowanie znajduje w wielu dziedzinach życia. Moduł samsung to profesjonalne oświetlenie – taśma z diodami, którą można wykorzystać w samochodzie, w domu, w ogrodzie, w firmie a także w branży reklamowej i zoologicznej. Nie jest widoczna na pierwszy rzut oka a jednocześnie oświetli i wyróżni to co chcesz by było zauważone. Posiadamy dwie standardowe barwy światła – ciepłą i zimną. Nasze moduły ledowe są w pełni szczelne i wodoodporne. Z łatwością możesz je wykorzystać jako oświetlenie basenu, fontanny, akwarium czy nawet terrarium. Co najważniejsze – posiadają najdłuższą obecnie możliwą żywotność nawet do 60000h! Tradycyjne żarówki przechodzą w zapomnienie.


Diody LED nawet po zakończeniu okresu żywotności nie przestaną świecić. Z naszymi diodami nie musisz martwić się o trwałość światła w domu. Źródłem światła w takiej lampce jest dioda elektroluminescencyjna. Im więcej posiada lumenów tym więcej światła generuje. Chcesz zamontować taśmę w pokoju u dziecka? Nie musisz się martwić. Światło LED nie powoduje zmęczenia oczu, ponieważ wytwarzana przez nie wiązka nie jest pulsująca. Nie wpływa także negatywnie na nasze samopoczucie i nie wytwarza promieniowania UV. Zastanawiasz się co z rachunkami za prąd? Spokojnie. Moduły ledowe Samsung oferują Ci aż do 80% oszczędności, ponieważ pobierają do 8 razy mniej mocy niż zwykła żarówka. Ponadto nie nagrzewają się tak jak standardowe świetlówki. Nie musisz się martwić o oparzenia czy przebarwienia na ścianach. Dzięki temu oświetlenie jest bezpieczne dla roślin i zwierząt. Co więcej są o wiele bardziej odporne na zniszczenia oraz na częste zmiany napięcia. Nie groźne im jest także częste włączanie i wyłączanie. Diody wygasają powoli w przeciwieństwie do zwykłego światła. Montaż jest szybki i prosty. Możemy wybrać dwa sposoby zakładania. Pierwszy najprostszy to najlepszej jakości dwustronna taśma klejąca. Drugi to wkręty montażowe dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Znudził Ci się biały kolor oświetlenia? Z nowoczesnymi modułami ledowymi Samsung możesz zmienić je na inny. Proponujemy podstawową paletę barw: czerwony, zielony i niebieski. Sam design doda elegancji każdemu miejscu. Taśmę możesz zainstalować wszędzie! Światła LED Samsung można zamontować na każdym rodzaju powierzchni. Na suficie, podłodze, w samochodzie, w garderobie, w łazience. Takie oświetlenie wykorzystuje się także do podświetlania reklam i różnej wielkości banerów i szyldów.
Zależy Ci oszczędnym i trwałym świetle? Warto zainwestować w nowoczesne i bezpieczne oświetlenie tego co lubisz najbardziej. Zapraszamy.

Dodaj komentarz