Pomysły na integrację firmową w stolicy 

Pomysły na integrację firmową w stolicy 

Integracje firmowe są niezwykle ważne – warto zadbać o to, aby odbywały się regularnie. Ma to ogromne znaczenie szczególnie w przypadku zespołów, które pracują całkowicie zdalnie lub hybrydowo. Oznacza to, że pracownicy nie widują się na co dzień, przez co kreowanie pozytywnych relacji pomiędzy zatrudnionymi jest trudniejszym zadaniem. Stoisz przed wyzwaniem, jakim jest organizacja takiego spotkania całego zespołu? Poznaj najlepsze pomysły na integrację firmową w Warszawie!

Postawcie na zabawę w klubie

Integracja firmowa w klubie to dobry wybór, zwłaszcza jeśli Twój zespół składa się głównie z młodych ludzi. Pamiętaj jednak, że nie wszystkim może spodobać się pomysł spędzenia kilku godzin przy dyskotekowych hitach. Zanim więc wybierzesz klub nocny i podejmiesz decyzję, skonsultuj się z pracownikami, abyście wspólnie uzgodnili, czy taka forma rozrywki będzie odpowiednia.

Najczęściej jednak warszawski klub jest chętnie wybieranym miejscem na integrację, ponieważ umożliwia przerwanie codziennej rutyny biurowej i sprawia, że pracownicy czują się swobodniej i są bardziej otwarci. W takiej przestrzeni ludzie mogą całkowicie się zrelaksować, rozmawiać, tańczyć, wspólnie się bawić i przy tym budować lepsze relacje nie tylko na polu zawodowym, ale również osobistym.

Odwiedźcie pokoje zagadek

Warszawski rynek pokoi zagadek jest niezwykle rozbudowany. Escape room może być doskonałą propozycją nie tylko na integrację firmową, ale także na miłe spędzenie czasu z drugą połówką, rodziną lub grupą znajomych. To miejsce, w którym możecie odciąć się od rzeczywistości na całe 60 minut!

Podczas zabawy uczestnicy muszą rozwiązywać liczne zagadki i komunikować się między sobą, co pozwala budować silniejsze relacje w zespole. Odwiedzając dom zagadek, rozwijają oni również umiejętności rozwiązywania problemów i myślenia logicznego, co na co dzień może być bardzo przydatne w pracy. Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierzesz najciekawszy pokój zagadek w stolicy, możesz zapoznać się z rankingami dostępnymi w sieci, co na pewno ułatwi Ci podjęcie decyzji.

Zjedzcie wspólny posiłek

Gdy przygotowujesz już którąś z kolei integrację firmową i brakuje Ci już pomysłów na to, jak zorganizować to wydarzenie, może po prostu postaw na coś prostego jak np. Pizza Day? Zamówcie pyszny placek do biura i w ten sposób się integrujcie. Ciekawym pomysłem może być również śniadanie firmowe – od razu dzień staje się lepszy, gdy cała ekipa spotyka się przy wspólnym stole i może skosztować pyszności, a przy okazji porozmawiać na tematy niekoniecznie związane z pracą.