Jak łatwo znaleźć dobre promocje na gry?

Jak łatwo znaleźć dobre promocje na gry?

W zależności od wielu różnych czynników, cena gry komputerowej może długo utrzymywać się na tym samym poziomie po premierze lub dość szybko spaść. Czasami pojawiają się świetne promocje, które pozwalają zakupić dobrą grę za bezcen, ale zdarza się, że trwają one tylko kilka godzin lub dni. Łatwo jest więc takie oferty przegapić, zwłaszcza, jeśli pojawiły się w sklepie, do którego zazwyczaj nie zaglądamy.

Można się w związku z tym zastanawiać: jak łatwo, szybko i bez wysiłku znaleźć najlepsze promocje na gry i niczego nie przegapić? Najlepsze sposoby znajdziecie poniżej. Sprawdźcie, co dla Was przygotowaliśmy!

Śledź promocje w Playstation Store i nie tylko dzięki specjalnym portalom

W teorii możesz po prostu zapisać szereg znanych Ci sklepów internetowych, które czasami oferują dobre promocje w zakładkach przeglądarki i raz na jakiś czas je odwiedzać. Nie jest to jednak najwygodniejsze rozwiązanie – wymaga ono sporo czasu i wysiłku, a do tego nie gwarantuje, że czegoś nie pominiemy, zwłaszcza, jeśli nie będziemy przeglądać wspomnianych sklepów codziennie.

Co więcej, jeden sklep może mieć setki gier w swojej ofercie i nie zawsze łatwo będzie szybko wyłapać ciekawą promocję, zwłaszcza, jeśli nie ma akurat żadnej dużej wyprzedaży, a po prostu z jakiegoś powodu zdecydowano się znacznie przecenić dany tytuł. W takim razie, czy jest lepsza alternatywa?

Jak najbardziej. Wystarczy regularnie wchodzić na stronę internetową, która zajmuje się wyłapywaniem i agregowaniem najlepszych ofert z różnych sklepów z grami, takich jak choćby PlayStation Store. Korzystanie z takich witryn jest w pełni darmowe i wystarczy tak naprawdę tylko kilka chwil dziennie, aby być na bieżąco ze wszystkimi najlepszymi ofertami. To świetne rozwiązanie dla każdego gracza, niezależnie od wykorzystywanej platformy lub platform.

Zachowaj ostrożność, korzystając z promocji

Czasami zdarza się, że jakaś promocja wydaje się aż za dobra, aby mogła być prawdziwa. Mowa tutaj na przykład o relatywnie nowych grach AAA, dostępnych za symboliczne kilka złotych. Niekoniecznie musi to być oszustwo – takie oferty mogą być bugami czy po prostu wyjątkowo atrakcyjnymi, prawdziwymi promocjami. Jest jednak pewne ryzyko, że coś z taką promocją jest nie tak.

Dlatego najlepiej kupować tylko z witryn, których rzetelność jest potwierdzona, czyli na przykład takich, które posiadają wiele pozytywnych opinii dotychczasowych klientów. Bezpieczne są także oficjalne i autoryzowane sklepy, takie jak chociażby wspomniane wcześniej PlayStation Store, w przypadku których nie ma mowy o tym, aby klucze zostały pozyskane nielegalnie.

Dodaj komentarz