Jak wziąć udział w e-konkursie?

Jak wziąć udział w e-konkursie?

Lubisz rysować, malować, pisać wiersze i masz kreatywne pomysły? A może lubisz fotografować? Masz trochę czasu i chcesz wygrać atrakcyjne nagrody? Sprawdź się w naszych konkursach. Skorzystaj z okazji promowania własnej twórczości. Oprócz dreszczyku emocji, adrenaliny i rywalizacji udział w konkursach daje możliwość prezentacji siebie i swoich pasji. Jest też doskonałą i niepowtarzalną szansą rozwoju osobistego. Rozwiń swoją kreatywność, uwierz w siebie i zdobądź ciekawe nagrody. Na naszej stronie internetowej znajdują się informacje o różnorodnych konkursach i nagrodach oraz odnośniki do witryn internetowych organizatorów. Tematyka konkursów jest różnorodna, zatem każdy może znaleźć coś dla siebie, wykazać się swoimi zdolnościami, pokazać pasje i rozwijać zainteresowania. Niektóre z nich polegają na wysłaniu ciekawego zdjęcia, inne na rysowaniu, napisaniu wiersza, kreatywnym dokończeniu zdania czy wykazaniu się wiedzą w określonej dziedzinie. Różnorodność w zakresie form nadsyłanych prac i tematów zapewnia szeroki wybór i ciekawą rywalizację.

Jak wziąć udział w konkursie internetowym?

Aby zostać uczestnikiem i wygrać ciekawe nagrody należy wejść na naszą stronę i wyszukać konkursy internetowe, które nas interesują. Następnie po wstępnej selekcji klikamy na wybrane tytuły, aby przeczytać szczegółowe informacje dotyczące danego konkursu i regulamin. Odnośniki mogą nas przekierować do stron internetowych organizatorów lub na ich fan page. Tam znajdziemy dokładne wytyczne i zasady uczestnictwa w wybranym konkursie. Dowiemy się, jakie warunki musimy spełnić, aby wziąć udział i co musimy zrobić, aby wygrać nagrodę. Na stronie internetowej znajdują się także informacje dotyczące sposobu nadsyłania prac, kryteria oceniania i wyłaniania zwycięzców oraz nagrody za zajęcie pierwszego, drugiego i trzeciego miejsca w konkursie internetowym.

Kto może zostać uczestnikiem konkursów internetowych?

Uczestnikiem konkursów może zostać każda pełnoletnia osoba zainteresowana, posiadająca konto na naszej witrynie internetowej, chyba, że organizator danego konkursu wyznaczy inne wytyczne w tej kwestii. Szczegółowe dane znajdują się w regulaminach załączonych na naszej stronie internetowej. Uczestnikami konkursów nie mogą zostać współpracownicy organizatora oraz członkowie jego rodziny (rodzeństwo, rodzice, małżonkowie, dzieci i wnuki). Aby wziąć udział w konkursie należy zaakceptować jego regulamin, przestrzegać określone w nim zasady oraz spełniać wszystkie szczegółowe warunki określone przez organizatora w regulaminie danego konkursu.

Dodaj komentarz