Jak dobrać kolczyki do koloru oczu?

Jak dobrać kolczyki do koloru oczu?

 

W oczach podobno widać wszystko. Można z nich odczytać wiele myśli oraz emocji, niektórzy uważają, że także tajemnic. Wielokrotnie podczas pierwszego spotkania z nowo poznaną osobą to właśnie jej oczy najbardziej skupiają naszą uwagę. Doskonale wiedzą o tym panie, które potrafią wykorzystać ich magię i siłę. Oczy podkreślamy przy pomocy makijażu, ale nie mniejsze znaczenie ma odpowiednio dobrana biżuteria, która zaakcentuje ich kształt oraz barwę. Wszystkim kobietom, które chcą czarować spojrzeniem podpowiadamy, jak dobrać kolczyki do koloru oczu.

Głębia i moc brązowych oczu

Niektóre panie posiadają oczy w ciemnobrązowym, intensywnym odcieniu, który przechodzi w czerń, inne hipnotyzują bursztynowym spojrzeniem. Brąz idzie w parze z kolorem złotym, miodowym i pomarańczowym. Dlatego brązowookie kobiety chętnie wybierają do swych stylizacji np. kolczyki z bursztynem. Zyskując wtedy niezwykle naturalny efekt. Fanki kontrastów docenią barwy takie jak fiolet, zieleń, czy czerwień, które pozwolą wyeksponować brązową tęczówkę i sprawią, że jeszcze bardziej będzie uwydatniona. Powinny one zdecydować się m.in. na wiśniowe kolczyki z kamieniami w kształcie serca, bądź migdału.

Przez pryzmat zielonych oczu

Niewiele osób na świecie ma zielone oczy, dlatego kobiety, należące do tego nielicznego grona szczęściarzy, mogą czuć się naprawdę wyjątkowo. Zielony odcień idealnie współgra z wieloma innymi. Pozwala zaszaleć, poeksperymentować z makijażem i biżuterią. Panie, które przepadają za harmonią w stylizacji powinny wybrać ozdoby w barwie delikatnie podkreślającej ich atut, proponujemy m.in. szmaragdowe kolczyki. Sprawdzą się one na co dzień oraz na ważne uroczystości. W zależności od upodobań można wybrać niewielkie, proste formy lub te nowocześniejsze. Nietypowy kolor oczu warto też zaakcentować przy pomocy biżuterii w wyrazistych odcieniach. Interesującym rozwiązaniem są kolczyki żółte. To model szczególnie dla pań, które mają ciemne włosy i ciepłą, jasnozieloną barwę tęczówki.

Czar spojrzenia w niebieskim odcieniu

Niebieskookie panie docenią biżuterię wykonaną ze srebra lub białego złota. Ich piękno fantastycznie podkreśli np. delikatna, zwiewna i romantyczna biżuteria z cyrkoniami. Jeśli chodzi o odcienie, odpowiednimi będą błękity, szafiry i granaty. Ciekawą propozycją są srebrne kolczyki udekorowane niebieskimi i przezroczystymi kryształkami Swarovskiego. Panie, które wolą bardziej wyraziste połączenia, nie boją się wyróżniać i skupiać uwagę, mogą też uzupełnić swój look kolczykami z fioletowym oczkiem lub tymi bardzo oryginalnymi, wykonanymi techniką haftu sutaszowego.

 

Dodaj komentarz