Wypożyczalnia samochodów w Katowicach, wynajmij auto z BEEP.rent!

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach, wynajmij auto z BEEP.rent!

Jak ułatwić sobie przemieszczenie się z punktu A do punktu B? Niektórzy decydują się na korzystanie z komunikacji miejskiej. Rozwiązanie nie sprawdzi się jednak wszędzie. Zwłaszcza jeżeli jedziemy na wakacje, czy służbową podróż do nieznanego sobie dotąd miasta oddalonego o setki kilometrów.

Wtedy posiadanie auta to wygoda. Dobrym pomysłem jest zatem wynajem auta blisko domu i cieszenie się wygodą od pierwszych chwil podróży lub dojechanie do docelowego miejsca podróży pociągiem lub samolotem i na końcu, w miejscu docelowym wypożyczenie samochodu.

Wypożyczalnia samochodów Katowice i okolice – jak znaleźć dobrą wypożyczalnię aut?

Znalezienie wypożyczalni godnej polecenia czasami graniczy z cudem. O ile mamy podróżujących znajomych, którzy korzystają z takich rozwiązań, o tyle mamy łatwiej. Nie zawsze jednak możemy liczyć na dobrą radę – wtedy warto dokładnie zweryfikować daną wypożyczalnię, aby wakacje marzeń, czy służbowy wyjazd nie skończyły się fiaskiem.

Poszukiwania warto rozpocząć od znalezienia firm zajmujących się wypożyczaniem samochodów w docelowym mieście podróży lub bliskiej okolicy Twojego domu. Kolejny krok to sprawdzenie dostępności aut wypożyczalni w interesującym nas terminie. Na tym etapie warto porównać poszczególne oferty pod względem atrakcyjności ceny, czy klasy auta. Warto również zapoznać się ze wszelkimi opłatami, obowiązującymi limitami kilometrów, czy obowiązkiem uiszczenia zwrotnej kaucji. Nie zapomnij przy tym zweryfikować opinii zamieszczonych w sieci. Sprawdzaj je w wiarygodnych źródłach, aby zyskać pewność, że zamieszczony komentarz jest prawdziwy.

Od kogo wypożyczyć auto?

Jedziesz do Katowic? Wypożyczalnia samochodów Katowice BEEP Rent pomoże Ci wypożyczyć szybko i wygodnie auto niezbędne do podróży. Wystarczy odwiedzić stronę, wskazać miejsce odbioru samochodu oraz czas, w którym go potrzebujesz. Po tym ukaże Ci się lista dostępnych pojazdów. Możesz podejrzeć ich dane techniczne oraz cenę.

Dlaczego akurat BEEP Rent? Ponieważ to wypożyczalnia nieco różniąca się od innych firm. Zasadnicza różnica to brak własnej floty. BEEP Rent wypożycza samochody od prywatnych właścicieli, którzy nie używają w danym momencie samochodu, a chcą zarabiać na wynajmie. Jest to ekologiczne rozwiązanie, które ogranicza liczbę samochodów w danym mieście, a przy tym zwalnia zajęte miejsca parkingowe przez niejeżdżące tygodniami auta. Jest to tzw. carsharing peer-to-peer, który polega na współdzieleniu pojazdu. Ty wypożyczysz auto i masz wygodny środek transportu po mieście i okolicy, a właściciel auta zyskuje gotówkę za jego wypożyczenie. Wszystko odbywa się tak, jakbyś pożyczał auto od przyjaciela. Pamiętaj zatem o tym, aby zwrócić wypożyczone auto w takim samym stanie, w jakim je otrzymałeś.

 

Źródło: BEEP Rent – nowoczesna wypożyczalnia samochodów w Twoim mieście

Dodaj komentarz