Kwas hialuronowy usta – sposób na pełniejsze wargi 

Kwas hialuronowy usta – sposób na pełniejsze wargi 

Modelowanie ust, a także ich powiększanie kwasem hialuronowym, to najpopularniejszy zabieg współczesnej medycyny estetycznej. Dzięki temu stosunkowo prostemu i nieinwazyjnemu zabiegowi możemy uzyskać pełne i kształtne usta. Na powiększanie ust kwasem hialuronowym nierzadko decydują się już młode osoby. Dobrze wykonany zabieg wygląda bardzo naturalnie i pozwala na delikatną korektę wyglądu. Na czym polega zabieg modelowania ust kwasem hialuronowym? 

Kwas hialuronowy usta – na czym polega zabieg? 

Kwas hialuronowy to substancja, która naturalnie występuje w naszym organizmie. Jednak wraz z wiekiem ulega rozkładowi, przez co skóra staje się wiotka i mniej odżywiona. Zabiegi z kwasem hialuronowym pomagają w dogłębnym odżywianiu skóry. Po nich cera staje się nawilżona, jędrna i promienna. Jednak kwas hialuronowy ma jeszcze jedno zastosowanie. Można nim modelować usta, nos, a także inne części twarzy. Kwas hialuronowy usta także powiększa. Co ważne, dobrze wykonany zabieg wygląda bardzo naturalnie. Nie ma efektu opuchniętych warg, czy nieproporcjonalnych ust w stosunku co do twarzy. 

Zabieg z kwasem hialuronowym pozwala na modelowanie ust, delikatne ich powiększenie, czy skorygowanie asymetrii. Specjaliści, co ważne, skupiają się na dopasowaniu kształtu ust do twarzy. Dzięki temu efekt końcowy wygląda niezwykle naturalnie. Zabieg wykonywany jest przy znieczuleniu miejscowym – usta są bardzo unerwione, a tym samym wrażliwe. Następnie kwas hialuronowy wstrzykuje się cienką igłą w odpowiednie miejsca i nadaje ustom pożądany kształt. Po zabiegu usta mogą być lekko opuchnięte, jednak szybko wracają do normalnej kondycji. 

Modelowanie ust kwasem hialuronowym – kiedy się zdecydować? 

Usta są jednym z najbardziej widocznych elementów twarzy. Mogłoby się wydawać, że natura wie, co robi, jednak usta często wcale nie są naturalnie proporcjonalne. Wiele kobiet boryka się z asymetrią, nie lubi swoich za małych ust, lub po prostu chce je odżywić. Wszystkie te rzeczy możemy uzyskać przy pomocy kwasu hialuronowego. 

Kwas hialuronowy usta może delikatnie powiększyć, ale nie tylko. Przy jego pomocy możemy także wyrównać asymetrię, odżywić wargi, które staną się nawilżone i miękkie. Zabiegiem możemy także podkreślić kontur ust, pozbyć się zmarszczek mimicznych oraz podnieść kąciki ust. Te wraz z wiekiem opadają, przez co twarz wygląda na zmęczoną i smutną. Ten prosty i nieinwazyjny zabieg pomoże nam uzyskać zdrowy i naturalny wygląd. 

Dodaj komentarz