Fortuna – czy warto zainteresować się tą firmą bukmacherską?

Fortuna – czy warto zainteresować się tą firmą bukmacherską?

Gracze rozpoczynający swą przygodę z bukmacherką często zastanawiają się, z usług jakiej firmy najlepiej korzystać. Na rynku działa wiele legalnych bukmacherów krajowych i zagranicznych, które zachęcają promocjami i wysokimi kursami. Jednym z najbardziej popularnych bukmacherów w Polsce jest Fortuna. Firma pojawiła się na krajowym rynku już w 1996 roku pod nazwą Profesjonał. Warto przyjrzeć jej się bliżej i przekonać się, czy warto zainteresować się jej ofertą.

Legalny bukmacher

Wprowadzenie nowelizacji ustawy hazardowej w 2017 roku wywróciło rynek usług bukmacherskich w Polsce do góry nogami. Zgodnie z nowymi przepisami prowadzenie działalności polegającej na obstawianiu zdarzeń wymaga uzyskania zezwolenia Ministra Finansów. Jedną z pierwszych firm, które uzyskały stosowną licencję, była Fortuna. Obecnie na rynku działa kilkanaście legalnych firm, które płacą w Polsce podatki. Za korzystanie z usług podmiotów nielicencjonowanych grożą wysokie kary finansowe.

Możliwość gry stacjonarnej lub przez Internet

Bukmacher fortuna jako jeden z nielicznych dysponuje własną siecią placówek stacjonarnych. Obecnie funkcjonuje około 600 miejsc, w których można zawierać zakłady. Jest to ukłon w stronę graczy, którzy nie korzystają z rozwiązań cyfrowych. Oczywiście gracze mają do dyspozycji stronę internetową, a także aplikację mobilną na smartfon lub tablet. Dzięki takim udogodnieniom możliwe jest korzystanie z usług bukmacherskich praktycznie w każdym miejscu, posiadającym dostęp do Internetu.

Bogata oferta i ciekawe promocje

Firmą bukmacherską Fortuna warto zainteresować się także ze względu na bogatą ofertę zakładów. Do dyspozycji graczy jest ponad 30 dyscyplin sportowych. Poza najpopularniejszymi sportami, takimi jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, czy też hokej, można obstawiać też badminton, kombinację norweską, futbol amerykański, golf, czy też krykiet. Dodatkowo gracze mogą liczyć na szereg promocji i bonusów. Do najpopularniejszych należą:

  • bonus od depozytu,
  • zakład bez ryzyka,
  • bonus bez depozytu.

Sprawna obsługa klienta

Większość doświadczonych graczy przy ocenie firmy bukmacherskiej bierze pod uwagę jakość wsparcia technicznego. W przypadku Fortuny do dyspozycji użytkowników jest czat na żywo, w którym można porozmawiać z wykwalifikowanym konsultantem. Istnieje również możliwość wysłania zapytania za pomocą przygotowanego formularza kontaktowego. Na wyróżnienie zasługuje także rozbudowana zakładka FAQ, zawierająca odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Serwis oferujący wsparcie działa skutecznie, a wszelkie problemy rozwiązywane są szybko i sprawnie.

Podsumowanie

Fortuna to jedna z największych firm bukmacherskich działających na polskim rynku. Od wielu lat aktywnie wspiera polski sport i rodzimych sportowców. Bukmacher wyróżnia się profesjonalizmem i niezawodnością. Zdarzenia rozliczane są bardzo szybko, a wpłaty i wypłaty środków rozliczane są w kilka minut. Wszystko to sprawia, że każdy początkujący i doświadczony gracz powinien zainteresować się tą firmą bukmacherską.

Dodaj komentarz