Masaż tantryczny – lekarstwo dla duszy i ciała, które uwolni Twoją energię seksualną

Masaż tantryczny – lekarstwo dla duszy i ciała, które uwolni Twoją energię seksualną

Pozytywny wpływ masażu na ludzkie ciało jest znany od wielu wielu lat. Nie trzeba więc chyba już nikogo do tego przekonywać. Możemy wybierać także spośród wielu rodzajów masażu. Popularnością cieszą się masaże klasyczne, które często służą jako lekarstwo dla naszego kręgosłupa. Często wybierane są także masaże relaksacyjne czy gorącymi kamieniami, które pozwalają nam na chwilę odprężenia i błogości.  O ile szukamy rozwiązania w przypadku bolących miejsc, o tyle często zapominamy o tym, że należy pielęgnować swoje ciało nie tylko od zewnątrz, ale i od środka. W tej kwestii, wartym uwagi jest masaż tantryczny, który idealnie wpasowuje się w nasze wręcz zbyt szybkie tempo życia i pozwala odetchnąć oraz zrelaksować się po ciężkim dniu.

Masaż tantryczny

Masaż tantryczny to wyjątkowa technika pracy z ciałem. Pobudza nasze ciało od wewnątrz i dociera do miejsca, o którym często zapominamy. O czym mowa? Masaż tantryczny pobudza przepływ energii seksualnej i pozwala nam głębiej ją odczuwać. Masaż tantryczny pozwala lepiej poznać nam swoje ciało, głębiej odczuwać zmysłowość, a także daje spokój i rozluźnienie. Czyli wszystko to czego najbardziej potrzebujemy w naszym zabieganym życiu.

Tantryczne masaże intymne

Jednym z rodzajów masaży tantrycznych jest masaż miejsc intymnych.  Nie jest to pierwszy lepszy zabieg, a wręcz przeżycie duchowe. Oczywiście takie doznania zagwarantuje nam jedynie masaż intymny wykonany przez odpowiednią i doświadczoną osobę https://www.kalalunatemple.com.pl/oferta-sesje-indywidualne/energetyczny-masaz-tantryczny-intymny/. Wtedy masz pewność, że taki zabieg pozwoli Ci poznać siebie i swoje potrzeby, a także najgłębsze intymne Ja. Pozwoli Ci odczuć błogość, wolność i spójność. Wręcz natychmiastowo odpuścisz codzienne troski i zmartwienia, wejdziesz w energetyczną pełnię, oddasz się w moc głębokiego odczuwania i otworzysz się na nową znacznie szerszą intymność. Poczujesz się kompletny, spełniony, a Twoje wewnętrzne Ja zostanie uwolnione w każdym tego słowa znaczeniu.

Masaż intymny idealny dla Ciebie

Warte zaznaczenia dla wszystkich tych, których interesują tantryczne masaże intymne, jednak mają pewne obawy, jest to, że masaż intymny poprzedzony jest rozmową. Podczas tej rozmowy zostaniesz zapoznany z techniką, co pozwoli Ci bezpiecznie poczuć się w nowym miejscu. To także ty zdecydujesz jaki będzie zakres masażu czy nagości. Możesz mieć pewność, że jesteś w odpowiednim miejscu, gdzie nauczysz się pracy z energią seksualną swojego ciała i pełnego przyjmowania masażu miejsc intymnych. To nie kolejny zwykły masaż, a pełne doznań i wręcz duchowe przeżycia.

Dodaj komentarz