Nowa Skoda Fabia

Nowa Skoda Fabia

Nowa Skoda Fabia już na pierwszy rzut oka robi duże wrażenie. Jej zmodyfikowana konstrukcja zachowała swoja dynamiczność i elegancję. Wewnątrz jest jeszcze bardziej nowoczesna.

W czym tkwi jej piękno?

Skoda Fabia odgrywa kluczową rolę w portfolio marki. Od 1990 roku na całym świecie sprzedano ponad 4 miliony egzemplarzy tego modelu! Nowa Skoda Fabia z szeregiem udoskonaleń pod względem designu, jak i technologii, wjechała na drogi w drugiej połowie 2018 roku. Model ten jest doceniany zarówno przez klientów, którzy cenią sportowy charakter, jak i przez tych, którzy lubią szykowny design. Reflektory, ostrzejszy grill i przeprojektowany zderzak całkowicie zmieniły linię przedniego pasa. Natomiast tylne światła w kształcie litery C wyróżniają się bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dodatkowo tylny zderzak został odświeżony, dodano także nowe wzory do gamy obręczy kół ze stopów metali lekkich.

Nowa Skoda Fabia

Jeśli chcesz, aby nowa Skoda Fabia zagościła w twoim garażu musisz liczyć się z wydatkiem kilkudziesięciu tysięcy złotych. W zależności od ostatecznego wyposażenia ceny wahają się od 43 tysięcy złotych do prawie 70 tysięcy złotych. Możesz wziąć kredyt na zakup auta i cieszyć się nowym wnętrzem i nienaruszoną konstrukcją. Jest to inwestycja także w bezpieczeństwo twoje i twojej rodziny. Na liście dostępnych opcji wyposażenia można znaleźć m.in. blind spot detection. Jest to funkcja monitorująca martwe pole w lusterkach. Natomiast rear traffic alert to funkcja wspomagania wyjazdu z miejsca parkingowego. Warto wspomnieć, że wyświetlacz urządzenia infotainment swing został powiększony. Jeszcze bardziej ułatwi to korzystanie z funkcjonalności Skoda Connect.

Oferta silnikowa nowej Skody zawierać będzie cztery trzycylindrowe jednostki o pojemności 1.0 l. Silniki te wyróżniają się m.in. cichszą pracą i niskim poziomem wibracji. Najmocniejsza z wymienionych jednostek będzie dostępna z siedmiostopniową przekładnią automatyczną DSG.

Co jeszcze sprawia, że nowa Skoda Fabia wyróżnia się na tle innych aut?

Otóż przednie i tylne światła po raz pierwszy w historii modelu oferowane będą w technologii LED. Wpływają one na imponujący design Fabii. Poszerzona zostanie również oferta dostępnych dla modelu obręczy kół ze stopów metali lekkich, o czym wspomniano wyżej. Największe z nich oferowane będą w rozmiarze 18 cali. Nowa Skoda Fabia jest nie tylko piękna, ale też funkcjonalna. Sprawdzi się zarówno jako auto dla singla, jak i rodziny z dziećmi. Jeśli wsiądziesz do niej raz, będziesz chciał by służyła ci jak najdłużej!

Dodaj komentarz