Badoo – najbardziej przydatne funkcje, które ułatwiają dopasowanie

Badoo – najbardziej przydatne funkcje, które ułatwiają dopasowanie

Z wielu przyczyn, przede wszystkim braku czasu, obecnie często szukamy okazji do spotkania potencjalnego partnera nie w świecie realnym, a w Internecie. Z tego powodu coraz większą popularnością cieszą się usługi wielu stron przeznaczonych do randkowania online. Niektóre z nich są całkiem niszowe, zaś inne mają olbrzymie bazy klientów. Badoo jest najpopularniejszym portalem randkowym na świecie, mogącym pochwalić się ponad 400 milionami zarejestrowanych użytkowników. Co sprawia, że to właśnie tam możemy znaleźć naszą drugą połówkę? Czy będziemy musieli za to drogo zapłacić?

W swoim profilu możesz umieścić mnóstwo informacji

Jak inaczej znaleźć kompatybilnego partnera, niż dzieląc się ze światem swoimi preferencjami i zainteresowaniami? Badoo pozwala na wypełnienie swojego profilu informacjami odnośnie naszego wieku, wykształcenia, zawodu czy hobby, a później znalezienie osób o podobnych parametrach. Możemy także zawrzeć krótki opis swojej osoby i co najważniejsze – zdjęcia. To one w dużej mierze odpowiadają za to, czy przyciągniemy zainteresowanie innych osób. Warto więc postarać się, aby były one jak najlepszej jakości.

Szukaj na różne sposoby

Ten portal randkowy pozwala na wyszukiwanie potencjalnie interesujących nas osób na wiele różnych sposobów. Jedną z nich jest „chybił-trafił”, a więc całkowita losowość. Co prawda nie będą to osoby wyszukane specjalnie dla nas pod kątem parametrów, ale wcale nie oznacza to, że nikt nie okaże się dobrym kandydatem na partnera. Tak też możemy poznać osoby z całej Polski. Jeśli jednak przede wszystkim naszym głównym kryterium jest niewielka odległość, nie stanowi to problemu. Strona posiada funkcję „osoby w okolicy”, która wyświetla nam użytkowników o podobnej lokacji. Związki na odległość nie są dla każdego, a w ten sposób mamy szansę również na szybkie spotkanie twarzą w twarz.

Jak poprawić swoje szanse?

Im więcej informacji zawrzemy w swoim profilu i im ładniejsze będą nasze zdjęcia, tym lepiej. Nie jest to jednak jedyna opcja. Za 100 kredytów (kredyty to waluta portalu, której zakupu dokonuje się za prawdziwe pieniądze) możemy zapewnić swojemu profilowi miejsce w sekcji „Światła Reflektorów”, a więc wśród profili wyróżnionych. Dzięki temu więcej osób zwróci na nas uwagę. Należy jednak zwrócić uwagę, że portal stosuje system serduszek. Jeśli chcemy do kogoś napisać bezpośrednio, musimy zapłacić 50 kredytów lub obie strony muszą obdarzyć siebie serduszkami. Problemem jest jednak fakt, że zdjęcie osoby, która polubiła nasz profil jest zawsze zamazane dla użytkowników nieposiadających konta premium i może być ciężko ją odnaleźć.

Badoo jest z pewnością ciekawą stroną, na której wielu może odnaleźć swoją drugą połówkę dzięki wielu przydatnym funkcjom. Często jednak przyjdzie za to zapłacić.

Dodaj komentarz