Portal Znany Księgowy – historia

Portal Znany Księgowy – historia

Kilkunastoosobowy zespół naszych doradców, to kombinacja doświadczenia, wiedzy eksperckiej, świeżości czy rozeznania w dzisiejszych realiach biznesu. Najważniejsza jest dla nas systematyczność i sumienność. Jest ona oparta szczególnie na wykonywaniu obowiązków, ponieważ to filary naszej pracy, w którą zawsze maksymalnie się angażujemy. Wszyscy nasi pracownicy pracują tak, by nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Od początku swojego istnienia współpracujemy z większymi i mniejszymi firmami z całego kraju. Biuro księgowe Znany Księgowy proponuje księgowość w atrakcyjnych cenach. Sprawdź nasz cennik na stronie internetowej https://znany-ksiegowy.pl.

Biuro rozliczeniowe „Znany Księgowy” zapewni nie tylko właściwe prowadzenie dokumentacji finansowej firmy, lecz także w szerokim zakresie postrzeganą pomoc w owocnym prowadzeniu firmy, a także w rozwiązywaniu trudności czy niejasności jakie napotyka przedsiębiorca w codziennej działalności. Jako nowoczesne biuro podatkowe, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom klientów, proponujemy pomoc w dopełnianiu formalności, co umożliwi sprawne przeprowadzenie procesu rejestracji. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, iż każde przedsiębiorstwo ma odmienne potrzeby w zależności od sfery prowadzonej działalności.

Sumienni księgowi z twojej okolicy – poznaj ofertę

W związku z nieustannie zmieniającymi się normami prawnymi, każda nasza księgowa dba o systematyczne dokształcanie się, poszerzanie wiedzy czy śledzenie zmian w przepisach dotyczących księgowości, podatków, kodeksu pracy i ubezpieczeń społecznych. My jesteśmy ciągle na czasie zapewniając firmom najwyższą jakość świadczonych usług. Proponujemy prowadzenie księgi przychodów i rozchodów, bieżącą ewidencję sprzedaży i zakupów dla celów podatku VAT, sporządzanie rocznych rozliczeń finansowych, miesięczne rozliczenia podatku dochodowego, składanie deklaracji czy rozliczeń rocznych do Urzędu Skarbowego. Dla podmiotów szukających wsparcia rozliczeniowego w niepełnym zakresie oferujemy usługi indywidualnie dostosowane do potrzeb oraz oczekiwań klienta, w tym przejęcie funkcji Głównego Księgowego, usługi działu ewidencji danych księgowych przy zachowaniu nadzoru po stronie klienta, obsługa kadr i płac, rozliczenia z PEFRON, kalkulacja wynagrodzeń i sporządzanie list płac, sporządzanie miesięcznych czy rocznych deklaracji PIT jak również ZUS. Świadczymy pomoc przy rozpoczynaniu działalności. Profesjonalna załoga, wieloletnie doświadczenie oraz budowane przez lata zaufanie pozwala nam z powodzeniem poszerzać grono klientów. Jeśli macie Państwo pytania odnośnie naszej oferty prosimy o kontakt – udzielimy odpowiedzi na wszystkie wątpliwości. Gorąco namawiamy do skorzystania z naszych usług oraz dołączenia do grona współdziałających z nami firm.

Dodaj komentarz